Wynajem, serwis i sprzedaż wózków widłowych i podestów nożycowych
Po co kupować? Lepiej wynajmować

adres:

ul. Róży 11, 05-090 Falenty Nowe, Polska

Atlet UFW200 I 250 – wózki wielokierunkowe

BiLift Polska z dumą informuje o dostawie kolejnego nowego wózka widłowego marki Atlet do firmy Sevroll-System, której niniejszym pragniemy jeszcze raz bardzo podziękować za zaufanie i wybór naszej oferty. Tym razem był to wielokierunkowy wózek UFW200 w wersji przeznaczonej do ciężkich aplikacji. Jest to pierwszy taki wózek u tego Klienta i zarazem kolejny, jaki dostarczyliśmy w ostatnim czasie.

UFW jest najnowszym modelem firmy Atlet w kategorii wózków wielokierunkowych, o udźwigu znamionowym 2000 i 2500 kg, które są przeznaczone do przewożenia i składowania ciężkich, i długich ładunków, i towarów na wysokość do 10 m. Standardowy zakres pracy pozycjonera wideł zaczyna się już od 560 mm, który jest właściwy dla wymiaru europalety i kończy na 1550 mm, ale w razie potrzeby, w wersji niestandardowej, może być rozszerzony aż do 2220 mm.   Ponadto został wyposażony w bardzo precyzyjny układ sterowania jazdą i podnoszeniem, które ułatwiają jego pracę, co jest szczególnie ważne przy przewożeniu i składowania dłużyc. Nie dziwi również doskonała ergonomia i komfort pracy operatora, które w przypadku urządzeń marki Atlet stały się już standardem i wzorem do naśladowania dla innych producentów.

Bardzo ważną zaletą nowego UFW jest jego wszechstronność, ponieważ może również pracować jak klasyczny wózek magazynowy typu Reach Truck, oba wózki mają taki sam korytarz pracy! Dzięki temu wymiernie upraszczamy funkcjonowanie współczesnego magazynu, w którym dotychczas byliśmy zmuszeni korzystać z przynajmniej dwóch różnych rodzajów wózków, z których każdy ma swoje ograniczenia, przez co nie mogły pracować zamiennie. Dzisiaj, przy pomocy wózka UFW, możemy zaoszczędzić sporo miejsca, ponadto ograniczyć liczebność potrzebnego sprzętu oraz personelu, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi – BiLift Polska.

 

BiLift Polska
Poprzedni wpis
ATLET serii ERGO: AJN I ASN
Następny wpis
Tergo URS zwycięzcą IFOY Award w 2015 R.