Wynajem, serwis i sprzedaż wózków widłowych i podestów nożycowych
Po co kupować? Lepiej wynajmować

adres:

ul. Róży 11, 05-090 Falenty Nowe, Polska

Atlet to jeden z wiodących producentów wózków widłowych, należącego do grupy UniCarriers Holdings Corporation, produkującą wózki widłowe Atlet, Nissan i TCM.

Wózki widłowe Atlet dostępne są w całej gamie, począwszy od wózków magazynowych tj. wózki elektryczne paletowe, również z masztem, następnie wózki do kompletacji niskiej i wysokiej, poprzez wózki wysokiego składowania typu reach truck i wąsko-kanałowe VNA, skończywszy na wózkach czołowych z przeciwwagą zarówno elektrycznych i spalinowych, które produkowane są w zakładach UniCarriers Holdings Corporation w Szwecji, Japonii, USA i Hiszpanii.

„Każda osoba z firmy Atlet jest osobiście zaangażowana w działania zapewniające sukces Twojego rozwiązania transportu magazynowego. Wszyscy, począwszy od działu sprzedaży, analizującego i diagnozującego Twoje warunki logistyczne, aż do inżynierów z Atlet Service, gwarantują, że flota Twoich wózków będzie zawsze gotowa do pracy.

Prawdopodobnie nasze osobiste zaangażowanie ma źródło w historii firmy, która jest przedsiębiorstwem rodzinnym, założonym 50 lat temu przez Knuta Jacobsona w swoim własnym mieszkaniu. Częściowo wyjaśnia to także fakt, że jesteśmy bardzo wybredni, jeśli chodzi o osoby, które przyjmujemy do pracy w Atlet. Kolejnym czynnikiem jest na pewno koncepcja działalności firmy Atlet.”

Firma Atlet AB powstała w Szwecji, w 1958 roku i po szybkich sukcesach na rodzimym rynku, już w 1962 roku zaczął eksportować swoje wózki do Norwegi, a dwa lata później do Holandii. Wzrost sprzedaży zagranicznej doprowadził do otwarcia w 1969 roku, pierwszego zagranicznego przedstawicielstwa w Wielkiej Brytanii, a niedługo po tym, w 1976 roku w Niemczech. Dzisiaj Atlet AB ma swoje przedstawicielstwa również we Francji, Belgii, Holandii oraz Danii i jest obecny w 47 krajach świata. W 2007 roku, firma Atlet AB w wyniku przejęcia stała się częścią Nissan Forklift Corporation, należącego do Nissan Motor Company Japan. Wkrótce po tym, w 2012 roku Nissan Forklift Corporation, w wyniku połączenia z TCM Corporation, częścią grupy Hitachi Construction Machinery, utworzył nową grupę UniCarriers Holdings Corporation. Więcej szczegółów na temat grupy UniCarriers Holdings Corporation znajdą Państwo na stronie www.unicarriers.co.jp/en/

Wózki widłowe Atlet