Wynajem, serwis i sprzedaż wózków widłowych i podestów nożycowych
Po co kupować? Lepiej wynajmować

adres:

ul. Róży 11, 05-090 Falenty Nowe, Polska

CEMAT 2014

Po trzech latach wstrzemięźliwości przyszedł czas na magazynowe święto w świecie logistyki, targi w Hanowerze. Oficjalnym hasłem tegorocznych Targów CeMAT 2014 była – „Elegancja – Integracja – Skuteczność”. Wśród 1.025 wystawców można było zobaczyć różnorodne rozwiązania zintegrowanej logistyki, jak również bezpieczne, wydajne i niezawodne systemy wspierane przez najnowocześniejsze technologie i informacje o nowych produktach.

Wśród wystawców był nasz nowy dostawca firma CLARK, jeden z najstarszych producentów wózków widłowych. Dzięki wykwalifikowanym i doświadczonym inżynierom oraz najnowszym metodą produkcji, CLARK produkuje jedne z najtrwalszych czołowych wózków widłowych na świecie. Aby zagwarantować najwyższą jakości, CLARK przyjął scentralizowany system kontroli jakości, który nadzoruje produkcję począwszy od procesu wytwarzania pojedynczych części zamiennych, poprzez ich montaż w gotowe układy i zespoły, skończywszy na oddaniu do użytkowania kompletnego wózka widłowego. CLARK oferuje bogaty portfel swoich produktów, jak również interesujący wybór rozwiązań dla logistyki. Stały rozwój i wysokie standardy podtrzymują długą i dumną tradycję wszystkich produktów noszących nazwę CLARK i są zagwarantowane dzięki nowatorskiemu i nieustannemu udoskonalaniu już istniejących, jak i nowych projektów, czego dowodem była zaprezentowana na targach w Hanowerze szeroka gama produktów, które są już w sprzedaży oraz tych w frazie prototypu. Wszystkie cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Jedną z nowinek zaprezentowanych na targach przez firmę CLARK, były wózki elektryczne prowadzone z masztem SX12/16 oraz wózki transportu poziomego PX20 z przeznaczeniem dla sklepów i niskiego składowania w magazynach. Są to wózki zaawansowane technologicznie, wyposażone w silniki AC i kontrolery ZAPI, o wysokiej ergonomii i komforcie pracy.

Nasza firma posiada już w swojej flocie jeden z pierwszych egzemplarzy wózka PX20, dlatego serdecznie Państwa zachęcamy i zapraszamy do składania zapytań i testów. Nasi przedstawiciele handlowi służą pomocą – BiLift Polska.

Branżowe
Poprzedni wpis
WÓZEK ATLET ET-15 W WERSJI DRIVE-IN
Następny wpis
WÓZKI DO TRANSPORTU POZIOMEGO DLA FIRMY COCA-COLA