Wynajem, serwis i sprzedaż wózków widłowych i podestów nożycowych
Po co kupować? Lepiej wynajmować

adres:

ul. Róży 11, 05-090 Falenty Nowe, Polska

Od 1976 roku Flexi Narrow Aisle jest jednym z wiodących światowych pionierów projektowania i rozwoju sprzętu do bardzo wąskich korytarzy (VNA). Obecnie gama Flexi jest dystrybuowana na całym świecie poprzez w pełni obsługiwaną sieć dystrybutorów, począwszy od zakładów produkcyjnych firmy, poprzez centrę w Wielkiej Brytanii, USA i ponad 60 krajach na całym świecie.

Odkąd Narrow Aisle utorował drogę koncepcji przegubowego wózka na początku lat 90-tych, stał się on najpopularniejszym typem przegubowego wózka wysokiego składowania na rynku. Opracowana koncepcja przegubowych zespołów Bendi z napędem na tylne koła została zastąpiona na napęd na przednie koła, ponieważ ma on znacznie więcej zalet.

Na całym świecie zbudowano i wysłano ponad 10 000 jednostek, a wielu klientów docenia korzyści związane z oszczędnością miejsca.

W ciągu ostatnich pięciu lat gama wózków Flexi AC Reach Truck została znacznie rozwinięta i obecnie może podnosić ładunki o masie powyżej 2,5 tony i podnosić na wysokość ponad 14 metrów.

Klienci użytkujący wózki Flexi są zaangażowani w składowanie i obsługę wielu różnych produktów i wszyscy mają co najmniej jeden wspólny cel: potrzebę maksymalizacji wydajności operacji magazynowych poprzez zwiększenie przepustowości i przede wszystkim dostępnej przestrzeni.

Rozwiązanie Flexi VNA zapewnia efektywne pod względem przestrzeni rozwiązanie do przechowywania, eliminując martwe przejście wymagane przez tradycyjne wózki widłowe z przeciwwagą, maszty, wózki wysokiego składowania lub kierowane wózki Man Up VNA. W zależności od budynku, wózki Flexi mogą zwiększyć użyteczną przestrzeń magazynową od 25% do 50%, a przy okazji eliminując podwójną obsługę, znacznie usprawniają operacje transportu materiałów, zmniejszając koszt w przeliczeniu na składowaną paletę oraz liczbę ciężarówek i operatorów. Wózki Flexi mogą pracować w korytarzach o głębokości zaledwie 1,6m (ISO 1 m) lub 2,0m (1,2 m EURO) i korytarzach transferowych o długości poniżej 3 metrów, co umożliwia znaczną poprawę układu magazynów.

Wózki przegubowe Flexi równie dobrze radzą sobie pracując poza regałami magazynowymi w strefach załadunku/rozładunku. Jest on w stanie pobierać ładunki z naczepy i składować je na regałach magazynowych, eliminuje to czasochłonną obsługę podwójnego transportu palet oraz koszt oddzielnego wózka na zewnątrz.

Urządzenia Flexi

VNA