Wynajem, serwis i sprzedaż wózków widłowych i podestów nożycowych
Po co kupować? Lepiej wynajmować

adres:

ul. Róży 11, 05-090 Falenty Nowe, Polska

Wózki wysokiego składowania zwane Reach Truck służą do składowania ładunków w regałach. Konstrukcja wózka pozwala uzyskać duży udźwig na wysokościach 8-12 metrów. Dzięki systemowi wysuwnego masztu, pochyłu karetki pozwala wykonywać wszelkie bardzo precyzyjne i bezpiecznie operacje.
4 Way RT – wózki wysokiego składowania zwane 4-way służą do składowania ładunków  charakteryzujących się nietypowymi gabarytami tzw. dłużyca.  Wózek z systemem jazdy w czterech kierunkach umożliwia przemieszczanie ładunków 4-8 metrów w przestrzeni magazynów oraz na placach zewnętrznych.

Nowy widłowy Wózek wysokiego składowania

Oferujemy rozbudowaną ofertę wózków widłowych wysokiego składowania, skierowaną do odbiorców reprezentujących rozmaite branże i zakłady pracy. Wózki widłowe wysokiego składowania przeznaczone są do realizacji transportu na krótkim dystansie, w obrębie magazynów, hal przemysłowych, sklepów wielkopowierzchniowych oraz innych miejsc. Kluczową zaletą wykorzystania wózków widłowych wysokiego składowania jest stabilne i bezpieczne realizowanie prac wymagających manewrowania na dużych wysokościach, szczególnie w obrębie regałów magazynowych.

Do naszej oferty wózków widłowych wysokiego składowania wybraliśmy najlepszej jakości urządzenia, o zaawansowanych funkcjach, systemach wspomagających, pracujące wydajnie i bezawaryjnie. Jako doświadczeni dystrybutorzy wózków widłowych wysokiego składowania wyselekcjonowaliśmy wyłącznie modele wytrzymałe, solidnie wykonane i przystosowane do intensywnej eksploatacji przez wiele lat.

Wózki widłowe wysokiego składowania – oferowane modele

Najważniejsze zalety wózków widłowych wysokiego składowania wiążą się z ich możliwością do podnoszenia masztu na dużą wysokość oraz swobodnego manewrowania ładunkiem. Dzięki temu wózki wysokiego składowania doskonale sprawdzą się w obsłudze magazynów budowlanych i ogrodowych, a także licznych innych, w których liczy się nie tylko oszczędność przestrzeni magazynowej, ale również jej sprawna obsługa.

Dysponujemy wózkami widłowymi przeznaczonymi do obsługi magazynów z regałami o wysokości do 8 oraz do 12 metrów. Oferujemy wózki widłowe wysokiego składowania o rozbudowanej funkcjonalności, napędzie, udźwigu oraz innych parametrach pracy, przeznaczone do pracy wewnątrz i na zewnętrz pomieszczeń.

Doradztwo zakupowe wózków widłowych wysokiego składowania

Naszym Klientom pomagamy w ramach fachowego doradztwa produktowo-sprzedażowego: szybko przeprowadzimy audyt potrzeb, pomożemy dobrać najlepiej im odpowiadający wózek widłowy wysokiego składowania oraz przedstawimy ofertę finansowania, dopasowaną do kieszeni wszystkich potencjalnych Klientów.

Naszą specjalnością są zarówno wózki wysokiego składowania o przeznaczeniu uniwersalnym, jak i urządzenia przeznaczone do zadań specjalnych – obsługi magazynów o wyjątkowo wąskich alejkach, w których liczy się swobodne manewrowanie, ergonomia oraz sprawność. W każdym wypadku jesteśmy gotowi odnaleźć najlepiej dopasowany do Państwa potrzeb wózek widłowy wysokiego składowania.

Wózki widłowe wysokiego składowania dla naszych Klientów

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty wózków widłowych wysokiego składowania oraz do kontaktu w celu złożenia zamówienia. Nasza oferta jest atrakcyjna cenowo, natychmiast dostępna oraz przygotowana do wysyłki i aktywnego wykorzystania. Gwarantujemy pomyślne sfinalizowanie zakupów oraz pełne zadowolenie z użytkowania naszych wózków widłowych wysokiego składowania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji już teraz, gotowi zaproponować najlepsze warunki współpracy!