Wynajem, serwis i sprzedaż wózków widłowych i podestów nożycowych
Po co kupować? Lepiej wynajmować

adres:

ul. Róży 11, 05-090 Falenty Nowe, Polska

Podesty ruchome

Podesty ruchome znajdują zastosowanie w realizacji szeregu prac, tak w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. W wielu branżach zapotrzebowanie na podesty ruchome charakteryzuje się okresowością – podesty są wykorzystywane przede wszystkim do prac inwentaryzacyjnych oraz remontowych, a więc zadań wykonywanych planowo. To sprawia, że ich zakup nie zawsze jest opłacalny, zwłaszcza, że nieużywane urządzenie wymaga przestrzeni do przechowywania.

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby Klientów z terenu miasta Warszawa i całego regionu oferujemy podesty ruchome na wynajem. Wynajem podestów ruchomych to jedna z najbardziej dogodnych form użytkowania urządzeń techniki magazynowej i rozwiązań serwisowych, z zalet której mogą korzystać małe, średnie i duże magazyny, centra dystrybucji oraz firmy niepowiązane z branżą logistyczną.

Podesty ruchome – Wynajem Warszawa

Interesują Państwa wysokiej jakości podesty ruchome – wynajem Warszawa to usługa, która z pewnością odpowie na Państwa potrzeby i oczekiwania w zakresie użytkowania maszyn i urządzeń. Jako doświadczona wypożyczalnia wózków widłowych i narzędzi techniki magazynowej BiLift opracował autorskie programy wynajmu króto i długoterminowego, dzięki którym jeszcze lepiej odpowiadamy na potrzeby firm poszukujących:

  • rozwiązań dostępnych w ramach określonego, krótkiego czasu,
  • rozwiązań dostępnych długookresowo,
  • możliwości przetestowania sprzętu w konkretnych warunkach pracy.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z oferty podestów ruchomych zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem. Dostarczamy podesty ruchome na wynajem znanych i cenionych producentów, marek: Manitou i SkyJack. Każdy oferowany podest to urządzenie, które poddaliśmy drobiazgowej kontroli technicznej oraz obsłudze serwisowej, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką sprawność i wydajność urządzenia w każdych warunkach pracy.

Oferta wynajmu maszyn i urządzeń techniki magazynowej BiLift obejmuje również: wózki widłowe, ładowarki i ładowarki teleskopowe oraz minikoparki.