• Wynajem
 • Sprzedaż
 • Serwis
wynajem

Wynajem

wózków
widłowych

Read More
slajd-sprzedaz

Sprzedaż

wózków
widłowych

Read More
serwis

Serwis

wózków
widłowych

Read More
Zadzwoń lub napisz
Dowiedź się co mamy dla Ciebie
slider phone slider form

O nas. Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

O nas. Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?
Jesteśmy wypożyczalnią, ale zajmujemy się również serwisem i sprzedażą:
 • wózków widłowych
 • regałów magazynowych i rozwiązań IT
 • podestów ruchomych
 • terenowych wózków widłowych
 • ładowarek teleskopowych
 • minikoparek i ładowarek do robót ziemnych
 • osprzętu i oprzyrządowanie do powyższych maszyn i urządzeń.
 • Polityka prywatności 04.02

  W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z...

 • Atlet UFS250 – na wynajmie w BiLift Polska 18.04

  Szanowni Państwo, Miło nam Państwa poinformować, że nasza flota wynajmu wózków widłowych wzbogaciła się o kolejny wózek....

Czytaj wpisy archiwalne

Wypożyczalnia wózków widłowych


W dzisiejszych czasach wózek widłowy stał się nieodzownym narzędziem pracy niemal dla każdego Przedsiębiorcy, który zajmuje się produkcją lub/i obrotem towarów. Jako BiLift Polska Sp. z o.o., rozpoczęliśmy swoją działalność w 2006 r., i od samego początku w centrum naszej uwagi znajduje się wynajem wózków widłowych. Nasza wypożyczalnia wózków widłowych liczy przeszło 500 nowoczesnych urządzeń, które są do dyspozycji naszych Klientów. W ofercie posiadamy zarówno wózki nowe, jak i używane w doskonałym stanie technicznym i bardzo dobrym stanie wizualnym. Dysponujemy również własnym serwisem, dzięki temu możemy zagwarantować, że wszystkie nasze wózki widłowe są w pełni sprawne i gotowe do pracy, a w przypadku awarii zapewniamy ich szybką naprawę lub/i wózki zastępcze. Nasz serwis wózków widłowych świadczy również usługi zewnętrzne, do których należą badania UDT wózków widłowych, przeglądy i naprawa wózków widłowych oraz remonty wózków widłowych należących do naszych Klientów. Nasz wynajem i sprzedaż wózków widłowych obejmuje elektryczne wózki widłowe (wózki wysokiego składowania i wózki magazynowe), spalinowe wózki widłowe oraz ręczne wózki paletowe (paleciaki), w tym nowe i używane wózki widłowe Ausa, wózki widłowe Atlet, wózki widłowe BT, wózki widłowe Cesab, wózki widłowe Clark, wózki widłowe Manitou i wózki widłowe Nissan (dzisiaj Unicarriers) oraz wózki widłowe Toyota, ponadto podesty ruchome Manitou, podesty ruchome SkyJack oraz ładowarki teleskopowe Ausa, ładowarki Gehl, ładowarki Mustang i minikoparki Takeuchi, dodatkowo wszelkiego rodzaju osprzęty i oprzyrządowania do wózków widłowych oraz przystawki robocze do maszyn budowlanych. Zakup każdego wózka widłowego jest zazwyczaj sporym kosztem, który może być nieuzasadniony, jeżeli korzysta się z niego sporadycznie lub okresowo. Z myślą o takich Klientach nasza oferta obejmuje wynajem krótkoterminowy wózków widłowych. Wynajem wózka widłowego pozwala zaoszczędzić Państwu środki przeznaczone na jego zakup i spożytkować je w bardziej korzystny i efektywny sposób.

Nowe i używane wózki widłowe – oferta wynajmu długoterminowego


Od kilku lat dużą i wciąż rosnącą popularnością cieszy się u nas wynajem długoterminowy wózków widłowych, który okazuje się być zdecydowanie korzystniejszy i wygodniejszy dla Klienta, aniżeli tradycyjny zakup lub/i leasing wózków widłowych. W ramach oferty Klient może wybrać nowe wózki widłowe lub używane. Używane wózki widłowe oferujemy w doskonałym stanie technicznym i niezwykle konkurencyjnych cenach. Wynajem długoterminowy rozliczamy w formie miesięcznego ryczałtu (stały i przewidywalny koszt uzyskania przychodu), przy czym nasza oferta została dodatkowo wzbogacona o dwa autorskie programy wynajmu długoterminowego wózków widłowych Fair Rental i Try Rental, dostępne tylko u nas i nigdzie indziej. Fair Rental – wynajem, który się wszystkim opłaca, w którym nie obowiązują żaden limity przebiegów, dzięki czemu nie istnieje żadne ryzyko ich niedoszacowania lub przeszacowania. Klient zyskuje ponieważ płaci jedynie za fizycznie przepracowane godziny i nie przejmuje się limitami. Try Rental – spróbuj wynajmu, który ma promować ideę wynajmu wózków widłowych wśród Klientów, którzy nie mieli z nim jeszcze do czynienia. Try Rental ma za zadanie rozwiać Państwa obawy i wątpliwości oraz pokazać wszystkie zalety i korzyści wynajmu wózków widłowych.