atlet

Szanowni Państwo,

Na początku, chcielibyśmy bardzo podziękować za Państwa zainteresowanie i odwiedzenie naszej nowej strony internetowej. Serdecznie Wszystkich zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszej firmy, w szczególności polecamy niniejszy rozdział „O firmie” oraz „Oferta”. Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo tutaj dużo ciekawych i interesujących wiadomości na nasz temat, które pomogą Państwu zrozumieć naszą filozofię i ofertę oraz zasady działania i obsługi Klienta. Jeżeli mimo wszystko poczują Państwo niedosyt informacji, bardzo prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem lub biurem, serdecznie zapraszamy.

Jak już wcześniej wspominaliśmy jesteśmy wypożyczalnią, ale zajmujemy się również serwisem i sprzedażą:

  • wózków widłowych
  • regałów magazynowych i rozwiązań IT
  • podestów ruchomych
  • terenowych wózków widłowych
  • ładowarek teleskopowych
  • minikoparek i ładowarek do robót ziemnych
  • osprzętu i oprzyrządowanie do powyższych maszyn i urządzeń.

Opracowaliśmy również nasz własny, autorski pomysł na skuteczne prowadzenie naszej działalności, w którym obsługa Klienta i jego potrzeby, niezależnie od sytuacji, są zawsze w centrum naszej uwagi i troski. Najlepiej oddaje to nasza misja i wizja.

Nasza misja:
Chcemy być najlepsi w tym co robimy, powiedz nam co to dla Ciebie oznacza?

Nasza wizja:

  • Wyobraź sobie idealną firmę sprzedającą, wynajmującą i serwisującą wózki widłowe, podesty ruchome i maszyny budowlane.
  • Spróbuj nas i powiedz, czego nam brakuje, żeby zostać Twoim ideałem?
  • Dzięki Tobie wiemy co musimy zmienić i poprawić, teraz pozwól nam zostać Twoim ideałem.


BiLift Polska Sp. z o.o., powstała w 2006 roku i w odróżnieniu od innych firm (dealerów) z branży, w większości liderów na naszym rynku, nie jesteśmy sztywno związani z jednym producentem, a co za tym idzie nie ograniczamy naszej oferty wyłącznie do jednej marki. Dzięki temu jesteśmy obiektywni i możemy zachować pełną niezależność oferując naszym Klientom sprawdzone maszyny i urządzenia, które na daną chwilę najlepiej spełniają Państwa potrzeby, wybierając najlepsze modele dostępne na rynku, niezależnie od nazwy producenta. Z drugiej strony, dzięki naszemu własnemu serwisowi, zapewniamy ich pełną obsługę serwisową, tak aby nasz Klient nie musiał pracować z kilkoma różnymi dealerami, co nigdy nie jest ani łatwe, ani tym bardziej tanie.

Czy w dzisiejszych czasach wyobrażają sobie Państwo, że np. w sklepie AGD lub/i RTV mają Państwo do wyboru tylko jeden model telewizora lub lodówki, żadnego innego? I chcąc sprawdzić i ewentualnie kupić inny muszą się Państwo pofatygować do kolejnego sklepu, w którym podobnie, będzie dostępny inny, ale też tylko jeden. Nie ma już takich sklepów, prawda? Nie przeżyły próby czasu. Zrozumieli to już nie tylko „sklepikarze”, którzy starają się w jednym miejscu wystawiać i oferować produkty tego samego rodzaju, ale kilku różnych producentów, jak również większość dealerów samochodowych tworząc tzw. salony wielomarkowe i nie jest to już dla nikogo żadnym zaskoczeniem, ani nowością. Przyzwyczailiśmy się do tego i traktujemy to jako normę. Kto powiedział, że w przypadku maszyn i urządzeń nie może być podobnie? Niestety wciąż pokutuje przywiązanie do utartego schematu, jeden dealer to jeden producent, na którym zyskuje każdy, tylko nie Klient. Naszym zdaniem Klient zasługuje na wybór, dzięki któremu może więcej zyskać lub/i zaoszczędzić, a my jesteśmy w stanie ten wybór Państwu zapewnić.

Wszystkich zainteresowanych naszą firmą zachęcamy do zapoznania się z treścią pozostałych rozdziałów naszej nowej strony internetowej lub/i bardzo prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem lub biurem.

Z poważaniem,

Zarząd BiLift Polska Sp. z o.o.

Pomimo dynamicznie rosnącej roli wynajmu, sprzedaż jest wciąż w naszym kraju najbardziej powszechnych sposobem pozyskiwania maszyn i urządzeń...

Sprzedaż wózków widłowych

Współczesny serwis jest działalnością bardzo złożoną i wymagającą, na której spoczywa duża odpowiedzialność. Doskonale to rozumiemy, dlatego w naszej firmie tak dużo...

Serwis wózków widłowych

Zadzwoń lub napisz
Dowiedź się co mamy dla Ciebie
slider phone slider form