• Wynajem
 • Sprzedaż
 • Serwis
wynajem

Wynajem

wózków
widłowych

Read More
slajd-sprzedaz

Sprzedaż

wózków
widłowych

Read More
serwis

Serwis

wózków
widłowych

Read More
Zadzwoń lub napisz
Dowiedź się co mamy dla Ciebie
slider phone slider form

O nas. Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

O nas. Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?
Jesteśmy wypożyczalnią, ale zajmujemy się również serwisem i sprzedażą:
 • wózków widłowych
 • regałów magazynowych i rozwiązań IT
 • podestów ruchomych
 • terenowych wózków widłowych
 • ładowarek teleskopowych
 • minikoparek i ładowarek do robót ziemnych
 • osprzętu i oprzyrządowanie do powyższych maszyn i urządzeń.
 • Polityka prywatności 04.02

  W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z...

 • Atlet UFS250 – na wynajmie w BiLift Polska 18.04

  Szanowni Państwo, Miło nam Państwa poinformować, że nasza flota wynajmu wózków widłowych wzbogaciła się o kolejny wózek....

Czytaj wpisy archiwalne

Wypożyczalnia wózków widłowych


W dzisiejszych czasach wózek widłowy stał się nieodzownym narzędziem pracy niemal dla każdego Przedsiębiorcy, który zajmuje się produkcją lub/i obrotem towarem. Jako BiLift Polska Sp. z o.o., rozpoczęliśmy swoją działalność w 2006 r., i od samego początku w centrum naszej uwagi znajduje się wynajem wózków widłowych. Nasza wypożyczalnia wózków widłowych liczy przeszło 500 nowoczesnych urządzeń, które są do dyspozycji naszych Klientów. Dysponujemy również własnym serwisem, dzięki temu możemy zagwarantować, że wszystkie nasze wózki widłowe są w pełni sprawne i gotowe do pracy, a w przypadku awarii zapewniamy ich szybką naprawę lub/i wózki zastępcze. Nasz serwis wózków widłowych świadczy również usługi zewnętrzne, do których należą badania UDT wózków widłowych, przeglądy i naprawa wózków widłowych oraz remonty wózków widłowych należących do naszych Klientów. Nasz wynajem i sprzedaż wózków widłowych obejmuje elektryczne wózki widłowe (wózki wysokiego składowania i wózki magazynowe), spalinowe wózki widłowe oraz ręczne wózki paletowe (paleciaki), w tym nowe i używane wózki widłowe Ausa, wózki widłowe Atlet, wózki widłowe BT, wózki widłowe Cesab, wózki widłowe Clark, wózki widłowe Manitou i wózki widłowe Nissan (dzisiaj Unicarriers) oraz wózki widłowe Toyota, ponadto podesty ruchome Manitou, podesty ruchome SkyJack oraz ładowarki teleskopowe Ausa, ładowarki Gehl, ładowarki Mustang i minikoparki Takeuchi, dodatkowo wszelkiego rodzaju osprzęty i oprzyrządowania do wózków widłowych oraz przystawki robocze do maszyn budowlanych. Zakup każdego wózka widłowego jest zazwyczaj sporym kosztem, który może być nieuzasadniony, jeżeli korzysta się z niego sporadycznie lub okresowo. Z myślą o takich Klientach nasza oferta obejmuje wynajem krótkoterminowy wózków widłowych. Wynajem wózka widłowego pozwala zaoszczędzić Państwu środki przeznaczone na jego zakup i spożytkować je w bardziej korzystny i efektywny sposób.

Od kilku lat dużą i wciąż rosnącą popularnością cieszy się u nas wynajem długoterminowy wózków widłowych, który okazuje się być zdecydowanie korzystniejszy i wygodniejszy dla Klienta, aniżeli tradycyjny zakup lub/i leasing wózków widłowych. Wynajem długoterminowy rozliczamy w formie miesięcznego ryczałtu (stały i przewidywalny koszt uzyskania przychodu), przy czym nasza oferta została dodatkowo wzbogacona o dwa autorskie programy wynajmu długoterminowego wózków widłowych Fair Rental i Try Rental, dostępne tylko u nas i nigdzie indziej. Fair Rental – wynajem, który się wszystkim opłaca, w którym nie obowiązują żaden limity przebiegów, dzięki czemu nie istnieje żadne ryzyko ich niedoszacowania lub przeszacowania. Klient zyskuje ponieważ płaci jedynie za fizycznie przepracowane godziny i nie przejmuje się limitami. Try Rental – spróbuj wynajmu, który ma promować ideę wynajmu wózków widłowych wśród Klientów, którzy nie mieli z nim jeszcze do czynienia. Try Rental ma za zadanie rozwiać Państwa obawy i wątpliwości oraz pokazać wszystkie zalety i korzyści wynajmu wózków widłowych.