atlet

Co Państwa zdaniem świadczy o solidności i fachowości potencjalnego dostawcy lub innego partnera biznesowego? Jak lub po czym rozpoznać dobrego, rzetelnego i uczciwego fachowca, niezależnie od branży i wykonywanego zawodu?

Niestety, odpowiedź na powyższe pytania nie jest ani łatwa, ani tym bardziej jednoznaczna, prawda?

Naszym zdaniem niezależnie, czy mamy do czynienia z lekarzem, fryzjerem, kierowcą, sprzedawcą, a nawet malarzem lub innym artystą, wszyscy fachowcy mają te same cechy wspólne tj.: stosowną wiedzę i wykształcenie, dysponują właściwymi narzędziami, mają powołanie i satysfakcję z wykonywanej pracy, są również szczerzy i uczciwi, jednak zawsze dopełnieniem prawdziwego fachowca jest zdobyte przez niego doświadczenie w branży i wykonywanym zawodzie, które kształtuje w konsekwencji jego umiejętności, jak również odpowiedzialność i wyobraźnię.

Oceniając potencjalnego dostawcę lub innego partnera biznesowego, z którym dopiero planują Państwo nawiązać współpracę i w dużym stopniu będą Państwo polegać na jego fachowości i doświadczeniu, nigdy nie można zapomnieć o żadnej z powyższych cech, ponieważ jest niemal pewne, że jakikolwiek odstępstwo lub nawet kompromis będzie dla Państwa mniej lub bardziej kosztownym rozczarowaniem!

W takim razie jak zweryfikować naszą fachowość i doświadczenie?

W pierwszej kolejności, zapewniamy Państwa i możemy to udokumentować, że nasza firma spełnia wszystkie cechy dobrego fachowca w zakresie wynajmu, serwisu i sprzedaży wszystkich maszyn i urządzeń znajdujących się w naszej aktualnej ofercie m.in.:
  • wózków widłowych: ClarkAtlet, BT, Cesab, HC, Hyster, Manitou, Nissan, TCM i Toyota
  • podestów ruchomych: JLG, Manitou i SkyJack
  • terenowych wózków widłowych: Ausa i Manitou
  • ładowarek teleskopowych: Ausa
  • minikoparek i ładowarek do robót ziemnych: Komatsu, Gehl, Mustang, Takeuchi i Terex
  • osprzętów i oprzyrządowania do powyższych maszyn i urządzeń.
Ale nie tylko, wszystkich zainteresowanych wyjątkami, bardzo prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem lub biurem.

Następnie, dążenie do ideału, który to Państwo określają i definiują, stanowi fundament naszego działania i określa strategię naszej firmy, której jesteśmy wierni od samego początku. W tym miejscu przypomnijmy z rozdziału „O firmie" naszą misję i wizję.

Nasza misja:
Chcemy być najlepsi w tym co robimy, powiedz nam co to dla Ciebie oznacza?

Nasza wizja:
  • Wyobraź sobie idealną firmę sprzedającą, wynajmującą i serwisującą wózki widłowe, podesty ruchome i maszyny budowlane.
  • Spróbuj nas i powiedz, czego nam brakuje, żeby zostać Twoim ideałem?
  • Dzięki Tobie wiemy co musimy zmienić i poprawić, teraz pozwól nam zostać Twoim ideałem.

Naszym zdaniem, jeżeli na poważnie są Państwo zainteresowani pozyskaniem nowego partnera, najszybciej i najłatwiej jest nas po prostu wypróbować i samemu ocenić nasze umiejętności i możliwości. Dlatego bardzo prosimy o skorzystanie z naszej oferty i wypróbowanie naszych usług. Nasz pierwszy kontrakt wcale nie musi od razu oznaczać dużych obrotów, prosimy zacznijmy na początku od czegoś drobnego, ale zacznijmy, bo w jaki inny sposób można wypróbować naszą ofertę i obsługę?

Wreszcie, jeżeli wciąż mają Państwo jakiekolwiek obawy i mimo wszystko nie chcecie lub nie możecie nas wypróbować, składając nawet drobne zlecenie, bardzo prosimy o zaczerpnięcie opinii na nasz temat u naszych dotychczasowych Klientów. Uważamy, że warto skorzystać z ich doświadczeń i ich opinii na nasz temat. Bardzo chętnie przedstawimy Państwu nasze listy referencyjne, jak również zorganizujemy wizyty referencyjne - proszę nam wierzyć, w znakomitej większości są to duże, bardzo poważne i wymagające firmy, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Podsumowując, proszę zauważyć, że działamy nieprzerwalnie i z niemałymi sukcesami na rynku od 2006 roku, z czego, jak Państwo wiedzą, większość czasu przypadła na okres międzynarodowego kryzysu finansowego, który od wszystkich wymaga bardzo dużo wysiłku i wyrzeczeń, jednak dzięki naszej strategii i ofercie mogliśmy pomóc wielu naszym Klientom, którzy nie ma co ukrywać, na początku, podobnie jak Państwo teraz, mieli swoje wątpliwości i uprzedzenia, ale postanowili nam zaufać. Dzisiaj, prawie wszyscy, doceniają naszą współpracę i starania. Dzięki temu co roku poszerzamy naszą listę zadowolonych Klientów, wciąż zwiększamy liczebność naszej floty wynajmu i odnotowujemy wzrosty naszych obrotów.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, uwagi lub wątpliwości dotyczące naszego doświadczenia bardzo prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem lub biurem.
Pomimo dynamicznie rosnącej roli wynajmu, sprzedaż jest wciąż w naszym kraju najbardziej powszechnych sposobem pozyskiwania maszyn i urządzeń...

Sprzedaż wózków widłowych

Współczesny serwis jest działalnością bardzo złożoną i wymagającą, na której spoczywa duża odpowiedzialność. Doskonale to rozumiemy, dlatego w naszej firmie tak dużo...

Serwis wózków widłowych

Zadzwoń lub napisz
Dowiedź się co mamy dla Ciebie
slider phone slider form