Aktualności

 • Polityka prywatności 04 luty 2019 W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania powyższego formularza kontaktowego jest BiLift Polska Sp. z o.o. siedzibą w Falenty Nowe  przy ul Róży 11  , 05-090 Falenty Nowe . Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji zapytania, przedstawienia oferty lub zwrotnego bezpośredniego kontaktu telefonicznego. W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu podmiotowi danych przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są w Polityce prywatności.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BiLift Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Falenty Nowe  przy ul Róży 11  , 05-090 Falenty Nowe w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telefonicznie informacji powiązanych z przedmiotem mojego zapytania. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Atlet UFS250 – na wynajmie w BiLift Polska 18 kwiecień 2017 Szanowni Państwo,

  Miło nam Państwa poinformować, że nasza flota wynajmu wózków widłowych wzbogaciła się o kolejny wózek.

  Atlet UFS250 jest wózkiem wielokierunkowych, o udźwigu znamionowym 2500 kg (udźwigi rzeczywiste: 2300 kg na 4800 mm i 1450 kg na 8500 mm, przy środku ciężkości 600 mm), który jest przeznaczone do przewożenia i składowania ciężkich, i długich ładunków, i towarów na wysokość do 8,5 m. Standardowy zakres pracy pozycjonera wideł zaczyna się już od 556 mm, który jest właściwy dla wymiaru europalety i kończy na 1546 mm. Ponadto został wyposażony w bardzo precyzyjny układ sterowania jazdą i podnoszeniem, które ułatwiają jego pracę, co jest szczególnie ważne przy przewożeniu i składowania dłużyc.

  Bardzo ważną zaletą UFS jest jego wszechstronność, ponieważ może również pracować jak klasyczny wózek magazynowy typu Reach Truck, oba wózki mają taki sam korytarz pracy! Dzięki temu wymiernie upraszczamy funkcjonowanie współczesnego magazynu, w którym dotychczas byliśmy zmuszeni korzystać z przynajmniej dwóch różnych rodzajów wózków, z których każdy ma swoje ograniczenia, przez co nie mogły pracować zamiennie.

  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy i obejrzenia filmu poglądowego: https://m.youtube.com/watch?v=fNNaUB-0pjY 

  UFS250UFS250 1
 • Atlet serii Ergo: AJN i ASN 03 październik 2016
  Atlet serii Ergo: AJN i ASN – wózki widłowe, które w swojej kategorii potrafią więcej niż inne.


  Seria Ergo należy do wózków magazynowych typu Stacker ze stojącym operatorem, który podobnie jak to ma miejsce np. w przypadku wózków typu Reach Truck jest osłonięty daszkiem spełniającym rolę osłony operatora. Wózki typu Stacker przeznaczone są do przewożenia i składowania towarów, i ładunków w magazynach, i innych pomieszczeniach o bardzo ograniczonej powierzchni i wysokości, gdzie za cenę zwiększonej powierzchni składowania jesteśmy zmuszeni mocno ograniczyć szerokość ciągów komunikacyjnych i korytarzy między regałami, co sprawia, że żaden inny wózek (oprócz wózka typu VNA) po prostu się nie zmieści. Ergo do takich warunków nadaje się idealnie! Nie dość, że jego korytarz pracy jest porównywalny nawet z o wiele mniejszymi Stacker’ami konkurencji, to może jeszcze podnosić na wysokość aż 6,75 m, żaden inny Stacker tego nie potrafi! Przy czym wciąż zachowuje stabilność i zapewnia pełne bezpieczeństwo, i komfort pracy operatora. Dzięki Ergo możemy zaoszczędzić sporo miejsca w magazynie i zamiast budować lub wynajmować kolejne pomieszczenia, wystarczy zwęzić dotychczasowe korytarze i ciągi komunikacyjne oraz podnieść wysokość regałów, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

  Ergo to pionierskie rozwiązanie firmy Atlet, które trafiło na rynek już w 1961 roku i jest wciąż najlepiej sprzedającą się serią. Dzięki wyjątkowej konstrukcji i zwartej budowie, Ergo wymaga mało miejsca do pracy, przy czym potrafi być bardzo wszechstronny i efektywnym narzędziem pracy, tanim w zakupie i późniejszej eksploatacji. W standardzie otrzymują Państwo wspomaganie kierownicy, boczną wymianę baterii na łożu rolkowym, silnik jazdy wykonany w technologii AC oraz doskonałą ergonomię i komfort pracy operatora, które w przypadku urządzeń marki Atlet stały się już standardem i wzorem do naśladowania dla innych producentów. Ale jeszcze bardziej interesujące są dodatkowe opcje wyposażenia dostępne na życzenie Klienta np. boczne ramiona podporowe montowane na stałe lub w razie konieczności opuszczane hydraulicznie, które poprawiają stabilność i udźwigi wózka przy ciężkich ładunkach podnoszonych powyżej 4 m, lub unoszone ramiona podporowe wideł, które umożliwiają przewożenie 2 palet jednocześnie, lub widły teleskopowane, ale w tym przypadku mechanicznie, które są nieporównywalnie tańsze i bardziej wytrzymałe, aniżeli ich hydrauliczne odpowiedniki, ale równie wygodne w sterowaniu. Oczywiście tych opcji jest sporo więcej, ale my ograniczyliśmy się do przedstawienia tych najczęściej wykorzystywanych.

  W swojej 10-cio letniej już historii, BiLift Polska dostarczyła do swoich Klientów kilkadziesiąt wózków serii Ergo w różnych wersjach wyposażenia. Dodatkowo są one dostępne niemalże od ręki w naszej ofercie wynajmu krótkoterminowego, a zupełnie niedawno dostarczyliśmy 8 szt., w wersji AJN160 do naszego wieloletniego Klienta z Warszawy, który zastąpił starsze modele. Tym razem jest to wynajem długoterminowy w systemie Fair Rental (wynajem, który się wszystkim opłaca), który jest programem naszego autorstwa, dostępny wyłącznie w BiLift Polska. Wszystkich zainteresowanych Fair Rental’em i wózkami serii Ergo oraz korzyściami, jakie się z nimi wiążą prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem lub biurem.

                 

                
 • Atlet UFW200 i 250 – wózki wielokierunkowe 28 kwiecień 2016

  BiLift Polska z dumą informuje o dostawie kolejnego nowego wózka widłowego marki Atlet do firmy Sevroll-System, której niniejszym pragniemy jeszcze raz bardzo podziękować za zaufanie i wybór naszej oferty. Tym razem był to wielokierunkowy wózek UFW200 w wersji przeznaczonej do ciężkich aplikacji. Jest to pierwszy taki wózek u tego Klienta i zarazem kolejny, jaki dostarczyliśmy w ostatnim czasie.

  UFW jest najnowszym modelem firmy Atlet w kategorii wózków wielokierunkowych, o udźwigu znamionowym 2000 i 2500 kg, które są przeznaczone do przewożenia i składowania ciężkich, i długich ładunków, i towarów na wysokość do 10 m. Standardowy zakres pracy pozycjonera wideł zaczyna się już od 560 mm, który jest właściwy dla wymiaru europalety i kończy na 1550 mm, ale w razie potrzeby, w wersji niestandardowej, może być rozszerzony aż do 2220 mm.   Ponadto został wyposażony w bardzo precyzyjny układ sterowania jazdą i podnoszeniem, które ułatwiają jego pracę, co jest szczególnie ważne przy przewożeniu i składowania dłużyc. Nie dziwi również doskonała ergonomia i komfort pracy operatora, które w przypadku urządzeń marki Atlet stały się już standardem i wzorem do naśladowania dla innych producentów.

  Bardzo ważną zaletą nowego UFW jest jego wszechstronność, ponieważ może również pracować jak klasyczny wózek magazynowy typu Reach Truck, oba wózki mają taki sam korytarz pracy! Dzięki temu wymiernie upraszczamy funkcjonowanie współczesnego magazynu, w którym dotychczas byliśmy zmuszeni korzystać z przynajmniej dwóch różnych rodzajów wózków, z których każdy ma swoje ograniczenia, przez co nie mogły pracować zamiennie. Dzisiaj, przy pomocy wózka UFW, możemy zaoszczędzić sporo miejsca, ponadto ograniczyć liczebność potrzebnego sprzętu oraz personelu, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi – BiLift Polska.

        
 • Tergo URS zwycięzcą IFOY Award w 2015 r. 05 maj 2015

  Branżową nagrodą International Forklift Truck of the Year 2015 Award w kategorii „wózek magazynowy roku” został uhonorowany wózek widłowy serii Tergo: URS produkcji UniCarriers, która jest również powszechnie znana pod marką Atlet.


  URS należy do wózków magazynowych typu VNA wyposażonych w obrotową głowicę z przesuwaną karetką przeznaczonych do pracy w wąskich korytarzach, ale w odróżnieniu od swoich konkurentów jest o wiele bardziej wszechstronny, ponieważ może również pracować jak klasyczny wózek magazynowy typu Reach Truck! Dzięki temu wymiernie upraszczamy funkcjonowanie współczesnego magazynu, w którym dotychczas byliśmy zmuszeni korzystać z przynajmniej dwóch różnych rodzajów wózków, z których każdy ma swoje ograniczenia, przez co nie mogły pracować zamiennie. Dzisiaj, przy pomocy wózka URS, możemy ograniczyć liczebność potrzebnego sprzętu oraz personelu, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

  Tergo URS ma udźwig znamionowy 1500 kg i może podnieść na wysokość przeszło 10 m. Ponadto został wyposażony w bardzo precyzyjny układ sterowania jazdą i podnoszeniem z wieloma dodatkowymi czujnikami, które nieustannie monitorują i zabezpieczają jego pracę. Nie dziwi również doskonała ergonomia i komfort pracy operatora, które w przypadku urządzeń marki Atlet stały się już standardem i wzorem do naśladowania dla innych producentów.

  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi – BiLift Polska. 


               

 • Wózki widłowe Manitou MI 25 marzec 2015 Nowa gama spalinowych wózków widłowych MANITOU serii MI, to doskonały przykład urządzenia zaprojektowanego i zbudowanego w oparciu o potrzeby i oczekiwania tradycyjnego użytkownika, dla którego najważniejsze są niezawodność i wygoda za przystępną cenę.

  Nowe MI wyróżnia ponadto nowoczesny i niepowtarzalny styl (design), gdzie opływowe kształty i gładkie linie to zupełnie nowy styl w tej klasie wózków widłowych Manitou, jak mało komu udało się skutecznie połączyć w jedną całość sprowadzone i dopracowane przez lata tradycyjne (proste) rozwiązania techniczne ze współczesnymi potrzebami i oczekiwaniami użytkowników. Dzięki temu uzyskaliśmy nowoczesną konstrukcje, która zapewnia pełne bezpieczeństwo i duży komfort pracy dla operatora, która z całą pewnością przekłada się na jego wydajność pracy. Wszystkie wózki MANITOU serii MI zostały wyposażone w najwyższej jakości i uznane na rynku japońskie silniki i japońskie przekładnie typu powershift. Nowoczesna konstrukcja wózków MI zapewnia dodatkowo wygodny dostęp do ich podzespołów, co bardzo ułatwia i przyspiesza konserwację i ewentualne naprawy, dzięki temu oszczędzamy czas i Państwa pieniądze.
  Wózki widłowe MANITOU serii MI są dostępne w wersji LPG i Diesel, w zakresie od 1500 do 3500 kg udźwigu, w sumie 12 różnych modeli. Manitou zapewnia również bardzo praktyczny i wygodny program finansowania ewentualnych zakupów Manitou Finanse oraz bardzo korzystny program serwisowy Mani Plus, umożliwiający wydłużenie gwarancji faktycznej do 4 lat.

  Wszystkich zainteresowanych wózkiem widłowym firmy MANITOU serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi – BiLift Polska. 

                                                    MI 1.2a 
 • IFOY 2015 – CLARK zostaje nominowany. 20 marzec 2015 Clark po raz kolejny zostaje nominowany w międzynarodowym konkursie na najlepszy wózek widłowy roku IFOY (International Forklift of the Year).  Tym razem najnowszy produkt Clark’a, wózek CBX4 przeznaczony do transportu ludzi oraz towarów, został zaliczony i nominowany w kategorii wózków magazynowych. Głównym kryterium oceny są wysoka jakość, innowacyjne rozwiązania i wykorzystana technologia, ergonomia, bezpieczeństwo i łatwość obsługi oraz trwałość i niskie koszty eksploatacji.  

  Zwycięzcysą wybierani przez międzynarodowejuryskładające się z uznanychdziennikarzy branżowych oraz wiodących europejskich mediów zajmujących się logistyką. Ogłoszenie zwycięzców oraz ceremonia wręczenia nagródodbędzie sięw dniu 5 maja podczas targów Transport Logisticw Monachium/ Niemcy.

  Wszystkich zainteresowanych wózkiem widłowym oraz pozostałymi produktami firmy
  CLARK bardzo prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi – BiLif Polska.
      
                                               Clarki CBX1.1
 • Ręczne wózki paletowe 18 marzec 2015 ręczne wózki paletoweulotka-clark-hpt-2

  Ręczne wózki paletowe

  Trudno wyobrazić sobie nowoczesny magazyn bez wózków widłowych czy paletowych. Jako wypożyczalnia takich maszyn, oferujemy Państwu modele pochodzące od uznanych producentów. Posiadana przez nas flota składa się z ponad 400 modeli, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi dokładnie takie urządzenia, jakich potrzebuje. Wózki paletowe to tylko jedna z naszych propozycji, ale warta szczególnej uwagi.

  Produkcją wózków widłowych zajmuje się wiele firm na świecie. Jedną z nich jest Clark, która powstała w 1903 r., a która aktualnie wchodzi w skład grupy Young An. Lata projektowania i produkowania takich urządzeń sprawiły, że współcześnie firma cieszy się uznaniem na całym świecie. Wózki paletowe, jakie posiada w stałej ofercie, to produkty trwałe i niezawodne. Poszczególne modele różnią się opcjami, rozmiarami, przeznaczeniem i parametrami, ale do każdego oferowanego przez nas urządzenia, posiadamy niezbędne części, pozwalające na ich sprawne serwisowanie, bo ich dostępność gwarantuje producent.

  Oferowane przez nas wózki paletowe firmy Clark wyróżniają się wśród innych produktów dostępnych na rynku pod wieloma względami. Poza wspomnianą dostępnością części zamiennych, nie można zapomnieć o 3-letniej gwarancji (z wykluczeniem części ulegających zużyciu) i akcesoriach, wśród których może przebierać każdy zainteresowany. Uwagę naszych klientów zwracamy również na konstrukcję wózka, która została zaprojektowana z myślą o użytkowniku – wózek posiada m.in. zawór bezpieczeństwa i wyprofilowane, ergonomiczne ramię sterujące.
 • WÓZEK ATLET Z OSPRZĘTEM 08 styczeń 2015 Nowy Rok rozpoczęliśmy od dostawy nowego wózka widłowego ATLET ET15 z wymiennym chwytakiem AURAMO. Rozmowy i dobieranie odpowiedniego wózka i osprzętu trwały stosunkowo długo ponieważ do samego końca niepewne było jego docelowe przeznaczenie, w końcu jednak zapadła decyzja że będzie on pracował z klasycznymi widłami które okazjonalnie będą zstępowane chwytakiem do bel materiałowych. Takie rozwiązanie pozwoli klientowi na duże ograniczenie kosztów i optymalne wykorzystanie dostępnego sprzętu.

  Wózki widłowe ATLET serii ET charakteryzują się dużą niezawodnością, wąskim korytarzem pracy, małymi spadkami udźwigów oraz wysokim komfortem pracy dla operatora.

  Wszystkich zainteresowanych wózkiem widłowym firmy ATLET szczególnie z przeznaczeniem do specjalistycznych i nietypowych aplikacji serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi – BiLift Polska.

  Atlet 1 Atlet 2
 • WÓZKI MARKI CLARK 24 grudzień 2014 Jednym z najpopularniejszych modeli firmy CLARK jest trzykołowy, elektryczny wózek serii GTX.

  W standardzie jest wyposażony w dwa niezależne silniki AC (48V), po jednym na każde koło, z podwójnym tylnym kołem sterującym, które w serii TMX można zastąpić pojedynczym kołem sterującym, dzięki czemu zyskujemy korytarz pracy porównywalny z wózkami widłowymi typu reach truck (od 2867 mm do 3139mm).

  GTX cechują doskonałe osiągi i manewrowość, bardzo przydatne na mokrych i nierównych nawierzchniach. Ponadto bardzo przemyślana i solidna konstrukcja, wyposażona w silniki AC, hamulce typu mokrego i nowoczesna pompa hydrauliczna, tworzą bardzo dynamiczny i niezawodną całość. GTX jest również bardzo wygodny i bezpieczny dla operatora i obsługi technicznej. Wszystko to świadczy o jego niezawodności i przekłada się na niższe koszty serwisu i dłuższą żywotność wózka.
   

  Wszystkich zainteresowanych wózkami widłowymi firmy CLARK serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi – BiLift Polska.

  Clark 1 Clark 2
   Clark 3 Clark 4 • Szkolenie Produktowe w CLARK Europe 18 listopad 2014     W Duisburgu (Niemcy) ma swoją siedzibę CLARK Europe GmbH, gdzie w październiku 2014 roku uczestniczyliśmy w szkoleniu produktowym. W Duisburgu, znajduje się również magazyn centralny części zamiennych oraz magazyn wózków widłowych – stock dostępny od ręki. Bardzo dobrze wyposażony warsztat, jak również sale dydaktyczne pozwalają na prowadzenie szkoleń handlowych i serwisowych na najwyższym poziomie. CLARK bardzo umiejętnie łączy ilość i rodzaj dostępnych od ręki maszyn i urządzeń z odpowiednim zapasem części zamiennych oraz elastycznością i optymalnymi czasami realizacji dostaw. W połączeniu z swoimi partnerami handlowymi, CLARK Europe może zaoferować wszystkim swoim Klientom najwyższe standardy oferowanych usług. Uczestnicząc w kilku dniowym szkoleniu, mieliśmy możliwość poznania sytemu zarządzania firmą, jak również szeroką gamę produktów marki CLARK, mogliśmy je fizycznie przetestować, co z całą pewnością będzie pomocne w doborze odpowiednich urządzeń dla naszych Klienta.
  Wszystkich zainteresowanych produktami firmy CLARK serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi – BiLift Polska.

  szkolenie-clark 01 szkolenie-clark 02 szkolenie-clark 03 szkolenie-clark 04
 • UniCarriers Forklift Summit – Göteborg 2014 05 październik 2014 We wrześniu 2014 roku Grupa UniCarriers zorganizowało spotkanie biznesowe, na którym zostały zaprezentowane nowe modele i plany grupy skupiającej marki Atlet, Nissan Forklift i TCM. Spotkanie odbyło się w szwedzkim Göteborgu i miało nazwę Forklift Summit 2014.
  Grupa UniCarriers powstała w 2011 roku z fuzji trzech firm: INCJ (Innovation Network Corporation of Japan - założona w lipcu 2009 r., jako spółka publiczno-prywatna, zapewniająca wsparcie finansowe, technologiczne i pomoc w zakresie zarządzania dla firm nowej generacji), NISSAN Motor Co., Ltd. (właściciel marek NISSAN Forklift i Atlet) oraz Hitachi Construction Machinery Co., Ltd. (właściciel marki TCM).
  Pod nową marką UniCarriers, firma łączy ponad 65 lat na rynku produktów dla magazynów i logistyki. Dziś grupa z siedzibą w Tokio ma dwanaście oddziałów w Europie, Ameryce i Azji. Europejska siedziba znajduje się w Meerbusch w Niemczech. UniCarriers produkuje i sprzedaje wózki widłowe i magazynowanie na całym świecie.
  Dystrybucja odbywa się zarówno za pośrednictwem wyspecjalizowanych dealerów i importerów, jak i przez bezpośrednią sieć. Produkty są sprzedawane w 79 krajach.
  Göteborg wybrany został na miejsce spotkania w ramach Forklift Summit 2014 ze względu na fabrykę zlokalizowaną w miejscowości Mölnlycke, położonej około 15 km od drugiego co do wielkości miasta w Szwecji. Wizyta w fabryce była jednym z elementów wrześniowego spotkania.
  Zakład ten powstał w 1972 roku i był kolebką produkcji wózków magazynowych Atlet.  Od czasu przejęcia tej marki w 100% przez NISSAN Motor Co., Ltd. w 2007 r., powstawały tam również wózki sygnowane znakiem Nissan Forklift, a teraz będzie to UniCarriers. Roczna produkcja fabryki w Mölnlycke to około 12 tys. sztuk.

  Powstanie grupy UniCarriers ma umożliwić stworzenie idealnej oferty w zakresie rozwiązań transportu wewnętrznego dla rynku europejskiego.
  Siłą grupy ma być również wydajny i niezawodny serwis (rozwiązujący w 95% problemy w czasie pierwszej wizyty), ścisła współpraca z lokalnymi importerami i dealerami, a także modułowa budowa nowych modeli.
  forklift-summit-2014

  Więcej informacji, w kolejnych wiadomościach.

 • Wózek ATLET ET-15 w wersji Drive-In 20 wrzesień 2014 Firma ATLET zawsze stawiała wysoko potrzeby i oczekiwania swoich Klientów, dlatego jest w stanie przygotować swoje wózki widłowe, aby mogły pracować w różnego rodzaju warunkach i środowiskach pracy. Dostarczyliśmy właśnie naszemu Klientowi, nowy elektryczny wózek czołowy ATLET model ET-15 ze zwężaną kabiną do pracy w regałach typu Drive-In. Wózki serii ET wyposażone są w trójkołowe podwozie, z podwójnych kołem sterującym, koła przednie napędzane są za pomocą dwóch niezależnych silników elektrycznych prądu zmiennego AC o napięciu 48V ze sterowaniem nadrzędnym za pomocą sterownika mikroprocesorowego.

      Rozwiązania zastosowane w serii ET pozwoliły uzyskać zdumiewające możliwości manewrowania na ograniczonej przestrzeni, do której zalicza się również pracę w magazynach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sterownika w wózkach serii ET możliwe są uzyskanie wysokiej wydajności, przy jednoczesnej oszczędności energii, innymi słowy, na jednym ładowaniu baterii możemy przepracować więcej godzin.

  atlet-et15 atlet-et15 2

  Wszystkich zainteresowanych produktami marki ATLET, serdecznie zachęcamy i zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi – BiLift Polska.
 • CeMAT 2014 15 lipiec 2014 Po trzech latach wstrzemięźliwości przyszedł czas na magazynowe święto w świecie logistyki, targi w Hanowerze. Oficjalnym hasłem tegorocznych Targów CeMAT 2014 była – „Elegancja – Integracja – Skuteczność". Wśród 1.025 wystawców można było zobaczyć różnorodne rozwiązania zintegrowanej logistyki, jak również bezpieczne, wydajne i niezawodne systemy wspierane przez najnowocześniejsze technologie i informacje o nowych produktach.

      Wśród wystawców był nasz nowy dostawca firma CLARK, jeden z najstarszych producentów wózków widłowych. Dzięki wykwalifikowanym i doświadczonym inżynierom oraz najnowszym metodą produkcji, CLARK produkuje jedne z najtrwalszych czołowych wózków widłowych na świecie. Aby zagwarantować najwyższą jakości, CLARK przyjął scentralizowany system kontroli jakości, który nadzoruje produkcję począwszy od procesu wytwarzania pojedynczych części zamiennych, poprzez ich montaż w gotowe układy i zespoły, skończywszy na oddaniu do użytkowania kompletnego wózka widłowego. CLARK oferuje bogaty portfel swoich produktów, jak również interesujący wybór rozwiązań dla logistyki. Stały rozwój i wysokie standardy podtrzymują długą i dumną tradycję wszystkich produktów noszących nazwę CLARK i są zagwarantowane dzięki nowatorskiemu i nieustannemu udoskonalaniu już istniejących, jak i nowych projektów, czego dowodem była zaprezentowana na targach w Hanowerze szeroka gama produktów, które są już w sprzedaży oraz tych w frazie prototypu. Wszystkie cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających.

       Jedną z nowinek zaprezentowanych na targach przez firmę CLARK, były wózki elektryczne prowadzone z masztem SX12/16 oraz wózki transportu poziomego PX20 z przeznaczeniem dla sklepów i niskiego składowania w magazynach. Są to wózki zaawansowane technologicznie, wyposażone w silniki AC i kontrolery ZAPI, o wysokiej ergonomii i komforcie pracy.

       Nasza firma posiada już w swojej flocie jeden z pierwszych egzemplarzy wózka PX20, dlatego serdecznie Państwa zachęcamy i zapraszamy do składania zapytań i testów. Nasi przedstawiciele handlowi służą pomocą – BiLift Polska.

  01 01 01 01
 • Wózki do transportu poziomego dla firmy Coca-Cola 22 maj 2014 Miło nam Państwa poinformować o kolejnej już dostawie na wynajem nowych wózków widłowych dla firmy Coca-Cola. Wózki marki ATLET, jakie niedawno dostarczyliśmy, spełniają wszystkie postawione przez użytkownika wymogi związane z wyjątkową i wymagającą specyfiką pracy firmy Coca-Cola, z którą nieprzerwalnie współpracujemy od wielu lat. Jesteśmy dumni, że przez wszystkie te lata potrafiliśmy spełnić oczekiwania niezwykle renomowanego i wymagającego Klienta, który obdarzył nas dużym zaufaniem i niejednokrotnie dał nam szansę wykazać się swoimi możliwościami i umiejętnościami.

  atlet-cocacola
     Wszystkich zainteresowanych produktami marki ATLET, serdecznie zachęcamy i zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi – BiLift Polska Sp. z o.o.
 • Nowe wózki widłowe w wynajmie długoterminowym (LTR) 14 marzec 2014 Nasza firma niedawno dostarczyła kilkanaście nowych wózków widłowych ATLET na wynajem długoterminowy do znanego producenta etykiet dla przemysłu spożywczego zlokalizowanego w najbliższych okolicach Warszawy. Umowa obejmuje wynajem wraz z pełną obsługę serwisową i jest rozliczana przy pomocy naszego autorskiego programu tzw. „Fair Rental". Dostarczone przez nas wózki obejmują bez mała wszystkie rodzaje wózków widłowych produkowanych przez firmę ATLET, mamy tu wózki o różnych udźwigach i bardzo bogatym wyposażeniu tj. spalinowe i elektryczne czołówki wyposażone w klimatyzowane kabiny, jest kilka wózków elektrycznych prowadzonych z masztem, jest i wózek wysokiego składowania typu reach truck. Jesteśmy dumni, że zaufał nam tak poważny i renomowany Klient, i spośród wielu ofert wybrał naszą, stawiając na najwyższą jakości produktów marki ATLET.

      Wszystkich zainteresowanych produktami marki ATLET, serdecznie zachęcamy i zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi – BiLift Polska.

  atlet
Pomimo dynamicznie rosnącej roli wynajmu, sprzedaż jest wciąż w naszym kraju najbardziej powszechnych sposobem pozyskiwania maszyn i urządzeń...

Sprzedaż wózków widłowych

Współczesny serwis jest działalnością bardzo złożoną i wymagającą, na której spoczywa duża odpowiedzialność. Doskonale to rozumiemy, dlatego w naszej firmie tak dużo...

Serwis wózków widłowych