atlet

Wynajem wózków widłowych


Między innymi z rozdziału „O firmie” dowiedzieli się już Państwo, że jesteśmy wypożyczalnią. Wynajem jest naszą wiodącą działalnością, na którą przypada przeszło połowa naszego zaangażowania, dlatego również i tutaj pragniemy poświęcić mu równie dużo uwagi. Dla porządku pragniemy jedynie przypomnieć, że nasza firma wynajmuje:
  • wózki widłowe
  • podesty ruchome
  • terenowe wózki widłowe
  • ładowarki teleskopowe
  • minikoparki i ładowarki do robót ziemnych
  • osprzęty i oprzyrządowania do powyższych maszyn i urządzeń.

W przypadku klasycznego zakupu za gotówkę lub w leasingu, późniejsze koszty utrzymania w ruchu maszyny lub urządzenia mogą Państwo jedynie zakładać, co zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem ich niedoszacowania lub przeszacowania. Niedoszacowanie jest najkrótszą drogą do nieopłacalności i starty finansowej. Z kolei przeszacowanie może sztucznie zawyżyć koszty, przez co Państwa oferta będzie za droga i zostanie odrzucona przez potencjalnego Klienta. Natomiast wynajem jest od samego początku policzalny, dzięki czemu jest dla Państwa zdecydowanie korzystniejszy i wygodniejszy, również ze względów organizacyjnych i operacyjnych oraz przede wszystkim finansowych, i wcale nie musi być drogi – my wiemy jak to robić.

Podstawowe rodzaje wynajmu:

  • STR – wynajem krótkoterminowy. Zaczyna się od 1 dnia, ale może trwać również bezterminowo. Jest to najbardziej popularna i rozpowszechniona forma wynajmu.
  • LTR – wynajem długoterminowy. Są to umowy terminowe, które mierzy się i wyraża w latach. Ten rodzaj wynajmu zyskuje na popularności, ponieważ jest jedyną alternatywą dla pozyskania maszyny lub urządzenia bez angażowania środków własnych, kredytu bankowego lub leasingu i nie wymaga aż tylu formalności.
  • Fair Rental – wynajem, który się wszystkim opłaca. Nasz własny pomysł, który jest dostępny w wynajmie krótko i długoterminowym, przy umowach terminowych trwających nie krócej niż jeden roku. W Fair Rental nie obowiązują żaden limity przebiegów (godzin pracy maszyny lub urządzenia), dzięki czemu nie istnieje żadne ryzyko ich niedoszacowania lub przeszacowania. Klient zyskuje ponieważ płaci jedynie za fizycznie przepracowane godziny i nie przejmuje się limitami.
  • Try Rental – spróbuj wynajmu. Nasz kolejny autorski pomysł i zarazem program, który ma promować ideę wynajmu maszyn i urządzeń wśród Klientów, którzy nie mieli z nim jeszcze do czynienia. Try Rental ma za zadanie rozwiać ich obawy i wątpliwości oraz pokazać wszystkie zalety i korzyści wynajmu.

Na dzień dzisiejszy nasza flota wynajmu liczy przeszło 400 jednostek i cieszy nas, że się systematycznie zwiększa.

Wynajem staje się w naszym kraju coraz bardziej powszechną formą finansowania użytkowanych przez Klienta maszyn i urządzeń. Szacuje się, że na Zachodzie przeszło 80% wszystkich maszyn i urządzeń wykorzystywanych dla celów komercyjnych pracuje w wynajmie, w Polsce nieco ponad 20%, ale jeszcze kilka lat temu było to niecałe 15%. Jak zatem widać ten trend trafia również do naszego kraju, a ostatnimi laty sporo zyskał na ilości i dynamice. Dlaczego? Wniosek może być tylko jeden i to dość oczywisty, ponieważ się to Państwu opłaca! Jeżeli tylko wyzbędziemy się zwodnego przyzwyczajenia do posiadania na własność, bo nie jest ważne, kto jest właścicielem sprzętu tylko, do czego jest on nam potrzebny i jaką ma wykonywać pracę. Wtedy również i Państwo, sami, dojdą to takiego wniosku.

Wszystkich zainteresowanych naszym wynajmem oraz licznymi korzyściami jakie się z nim wiążą, których nie sposób opisać z powodu ograniczonego miejsca, bardzo prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem lub biurem.

Pomimo dynamicznie rosnącej roli wynajmu, sprzedaż jest wciąż w naszym kraju najbardziej powszechnych sposobem pozyskiwania maszyn i urządzeń...

Sprzedaż wózków widłowych

Współczesny serwis jest działalnością bardzo złożoną i wymagającą, na której spoczywa duża odpowiedzialność. Doskonale to rozumiemy, dlatego w naszej firmie tak dużo...

Serwis wózków widłowych

Zadzwoń lub napisz
Dowiedź się co mamy dla Ciebie
slider phone slider form