Wynajem, serwis i sprzedaż wózków widłowych i podestów nożycowych
Po co kupować? Lepiej wynajmować

adres:

ul. Róży 11, 05-090 Falenty Nowe, Polska

Wózki ze skrętnym masztem to rozwiązanie pozwalające na większe wykorzystanie powierzchni magazynu dzięki zmniejszeniu odległości między regałami z np. 3m do 1,6m.

Rozwiązanie to posiadają wózki Flexi VNA dzięki czemu zapewniają efektywne pod względem przestrzeni rozwiązanie do przechowywania, eliminując martwe przejście wymagane przez tradycyjne wózki widłowe z przeciwwagą, maszty, wózki wysokiego składowania lub kierowane wózki Man Up VNA. W zależności od budynku, wózki Flexi mogą zwiększyć użyteczną przestrzeń magazynową od 25% do 50%, a przy okazji eliminując podwójną obsługę, znacznie usprawniają operacje transportu materiałów, zmniejszając koszt w przeliczeniu na składowaną paletę oraz liczbę ciężarówek i operatorów. Wózki Flexi mogą pracować w korytarzach o głębokości zaledwie 1,6m (ISO 1 m) lub 2,0m (1,2 m EURO) i korytarzach transferowych o długości poniżej 3 metrów, co umożliwia znaczną poprawę układu magazynów.

Wózki ze skrętnym masztem równie dobrze radzą sobie pracując poza regałami magazynowymi w strefach załadunku/rozładunku. Jest on w stanie pobierać ładunki z naczepy i składować je na regałach magazynowych, eliminuje to czasochłonną obsługę podwójnego transportu palet oraz koszt oddzielnego wózka na zewnątrz. Dlatego właśnie wózki ze skrętnym masztem to rozwiązanie cieszące się coraz większą popularnością wśród klientów chcących maksymalnie wykorzystać powierzchnię magazynu.

Wszystkich zainteresowanych tego typu rozwiązaniami zachęcamy do kontaktu.