Wynajem, serwis i sprzedaż wózków widłowych i podestów nożycowych
Po co kupować? Lepiej wynajmować

adres:

ul. Róży 11, 05-090 Falenty Nowe, Polska

Naszym zdaniem jest wręcz niemożliwe właściwe funkcjonowanie, ani nawet zarządzanie wynajmem lub/i sprzedażą, jakichkolwiek maszyn lub urządzeń bez zapewnienia im odpowiedniego wsparcia technicznego. Współczesny serwis jest działalnością bardzo złożoną i wymagającą, na której spoczywa duża odpowiedzialność. Doskonale to rozumiemy, dlatego w naszej firmie tak dużo środków i uwagi poświęcamy na ciągłe zwiększanie i ulepszanie naszych możliwości serwisowych.

Serwis wózków widłowych – Warszawa i okolica

Decydując się na zakup jakiejkolwiek maszyny lub urządzenia oprócz ceny zakupu powinni Państwo zadać pytanie, ile będzie kosztował jej serwis przez najbliższe 5 do 7 lat, przy czym chodzi nam o wiarygodną i wiążącą kwotę, a nie ryzykowne i bezwartościowe szacunki. Jak Państwo myślą, ile to będzie kosztować? My będąc wypożyczalnią wiemy jak to dokładnie policzyć. Wszystkich zainteresowanych szczegółami, bardzo prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem lub biurem.

Jednocześnie jako doświadczony serwis wózków widłowych zapewniamy kompleksową obsługę gwarancyjna i pogwarancyjną urządzeń techniki magazynowej. Na terenie miasta Warszawa i okolicy działamy jako Clark Serwis. Serwisujemy również wózki widłowe, podesty ruchome oraz terenowe wózki widłowe innych producentów. Szeroka oferta serwisowa sprawia, że nasz serwis wózków widłowych jeszcze lepiej odpowiada na potrzeby i oczekiwania klientów biznesowych reprezentujących różne branże.

Wybierz Swój plan serwisowy

Podstawowe rodzaje usług (umów) serwisowych.

Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę serwisową, w tym UDT, wszystkich maszyn i urządzeń znajdujących się w naszej aktualnej ofercie m.in.:

 • wózków widłowych: Atlet, BT, Cesab, Clark, HC, Hyster, Manitou, Nissan, TCM i Toyota
 • podestów ruchomych: JLG, Manitou i SkyJack
 • terenowych wózków widłowych: Ausa i Manitou
 • ładowarek teleskopowych: Ausa
 • minikoparek i ładowarek do robót ziemnych: Komatsu, Gehl, Mustang, Takeuchi i Terex
 • osprzętów i oprzyrządowania do powyższych maszyn i urządzeń.

Ale nie tylko, wszystkich zainteresowanych wyjątkami, bardzo prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem lub biurem.

Priorytetem naszego serwisu jest utrzymanie w ruchu Państwa i naszych maszyn i urządzeń,
ale mamy również swoją zasadę:

Zapewniamy niskie koszty, niekoniecznie niskie stawki.

Ale co to właściwie oznacza? Chociaż nie jest to rolą serwisu, ale przede wszystkim rozsądnie dobierać maszynę lub urządzenie do Państwa potrzeb. Następnie zapobiegać awarią i uszkodzeniom, wykonując regularne przeglądy okresowe, w tym tak ważną obsługę codzienną oraz szkolić i regularnie doszkalać operatorów. Niby takie proste i oczywista, a tak wielu o tym nie pamięta.

Kontynuując, naszym celem jest zmniejszanie ilości przepracowanych roboczogodzin i wymienionych części zamiennych w przypadku awarii, w pierwszej kolejności ograniczając ryzyko jej wystąpienia na etapie rzetelnego przeglądu okresowego, następnie inwestując w sprawnych i kompetentnych serwisantów, ich szkolenia i doskonalenie umiejętności, natomiast nie chcemy zmniejszać naszych stawek, wyzyskując naszych pracowników, ani tym bardziej kosztem gorszej obsługi Klienta. Nie mniej ważne są również części zamienne, przy czym liczy się nie wysokość rabatu, ale ich cena zakupu, jakość i gwarancja.

Profesjonalny serwis wózków widłowych – usługi na terenie miasta Warszawa i okolicy

Również w przypadku serwisu nasza firma ma kilka propozycji, które naszym zdaniem powinny Państwa zainteresować (szczegóły dostępne na życzenie Klienta u naszego przedstawiciela lub w naszym biurze):

 • mamy własny serwis i kilka autoryzacji serwisowych, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu fachową i szybką reakcję w przypadku awarii oraz niższe koszty utrzymania Państwa maszyny lub/i urządzenia w ruchu
 • oferujemy umowy serwisowe w kilku wygodnych dla Państwa wariantach, więcej szczegółów poniżej
 • nie ograniczamy się do serwisu jednej marki, jeżeli w swoim posiadaniu mają już Państwo innych producentów, je również możemy serwisować
 • dostarczamy oryginalne części zamienne, jednak na życzenie Klienta zapewniamy również sprawdzone zamienniki, ponadto regenerowane oraz liczne ulepszenia
 • na nasze usługi i części zamienne udzielamy gwarancji, więcej szczegółów określają nasze Warunki Gwarancji (plik do pobrania)
 • w przypadku awarii naszym Klientom zapewniamy maszyny i urządzenia zastępcze, lub na stand-by
 • zapewniamy indywidualną obsługę każdego naszego Klienta, dzięki temu cieszymy się sympatią i dobrą opinią potwierdzoną licznymi referencjami
 • mamy własny, bardzo uczciwy i przejrzysty program lojalnościowy.

Potrzebny Państwu Serwis Clark? Serwis Atlet? Serwis Toyota? Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów marka BiLift oferuje profesjonalną obsługę serwisową. Zapewniamy usługi najwyższej jakości, co przekłada się na bezawaryjną pracę wózków widłowych, a w rezultacie oszczędności Klientów.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zakresu usług serwisowych oraz obsługiwanych maszyn i urządzeń zapraszamy do kontaktu. Specjaliści BiLift z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego pakietu serwisowego dla Państwa biznesu.