Wynajem, serwis i sprzedaż wózków widłowych i podestów nożycowych
Po co kupować? Lepiej wynajmować

adres:

ul. Róży 11, 05-090 Falenty Nowe, Polska

Jakość i niezawodność to cechy, które sprawiły, że podnośniki nożycowe Skyjack zyskały solidną reputację jako najlepsze, a jeden na trzy podnośniki nożycowe sprzedawane na całym świecie to Skyjack.

Przez lata nasz zespół powielał tę prostą niezawodność w podnośnikach wysięgnikowych, ładowarkach teleskopowych i telematyce.

Podesty ruchome Skyjack - PROSTE I NIEZAWODNE

Skyjack stał się liderem w branży, dostarczając funkcje maszyn, które łączą trwałość, jakość i użyteczność. Nasze produkty wykorzystują wspólne komponenty we wszystkich modelach, aby zachować pewną jednolitość w całej naszej linii produktów.

Utrzymanie prostego projektu i korzystanie z intuicyjnych funkcji projektowania sprawia, że ​​produkty Skyjack są jednymi z najbardziej poszukiwanych na
rynku.

URZĄDZENIA SKYJACK - WARSZAWA I OKOLICE

W naszej ofercie proponujemy podesty nożycowe Skyjack. Naszym priorytetem jest oferowanie sprawdzonych i przetestowanych urządzeń, które będą niezawodne podczas wielu zadań naszych klientów. Gwarantują bezpieczeństwo użytkowania, a warunki wynajmu można elastycznie dopasować do własnych potrzeb.

Podnośniki nożycowe Skyjack poruszają się na niewielkich kołach, napędzane silnikiem elektrycznym. Użytkownik wygodnie i precyzyjnie steruje podnośnikiem za pomocą pilota. Dolna część urządzenia to podstawa z platformą roboczą, zabezpieczona z każdej strony balustradą. Dzięki rozkładanym podnośnikom, platformę można unosić do góry na pożądaną wysokość - wizualnie proces ten przypomina działanie nożyczek, stąd też pochodzi nazwa tego typu podnośników: “nożycowe”.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą poszczególnych modeli urządzeń Skyjack oraz do kontaktu - pomożemy przy doborze odpowiedniego podnośnika lub w przygotowaniu oferty dopasowanej do konkretnych potrzeb.

Urządzenia Skyjack

Podnośniki nożycowe