Wynajem, serwis i sprzedaż wózków widłowych i podestów nożycowych
Po co kupować? Lepiej wynajmować

adres:

ul. Róży 11, 05-090 Falenty Nowe, Polska

Wózek widłowy to jedno z podstawowych narzędzi pracy w przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją lub/i obrotem towarów. Jego zadaniem jest poprawa wydajności pracy poprzez możliwość efektywnej realizacji zadań w nawet najbardziej wymagających środowiskach gospodarki magazynowej – przestrzeniach o ograniczonej manewrowości, przestrzeniach o niskiej temperaturze oraz środowiskach charakteryzujących się wysokim poziomem wilgotności powietrza.

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania poszczególnych biznesów producenci wózków widłowych oferują szereg zaawansowanych technologicznie rozwiązań, których wdrożenie w magazynie, centrum dystrybucji czy na placu składowym podnosi ergonomię i bezpieczeństwo pracy. W ramach oferty producentów możemy wybierać spośród szerokiej gamy urządzeń techniki magazynowej, takich jak m.in.:

 • nowe wózki widłowe elektryczne,
 • nowe wózki widłowe spalinowe (z napędem benzynowym, lpg i silnikiem wysokoprężnym),
 • ręczne wózki paletowe.

Oferowane urządzenia odpowiadają na zróżnicowane warunki pracy, co umożliwia dobór nowego wózka widłowego adekwatnie do potrzeb danego zakładu, jak również budowę zdywersyfikowanej floty narzędzi do obsługi całego magazynu/placu składowego.

Nowe wózki widłowe – Warszawa

Marka BiLift specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań techniki magazynowej Klientom z terenu miasta Warszawa i okolicy, a także przedsiębiorstwom z całego regionu. Zapewniamy nowe wózki widłowe znanych i cenionych producentów, których wybór przekłada się na poprawę wydajności i komfortu pracy, a co za tym idzie szybką i sprawną realizację zadań w obrębie szeroko rozumianej gospodarki magazynowej.

Klientom dostarczamy nowe wózki widłowe:

 • Ausa,
 • Atlet,
 • BT,
 • Cesab,
 • Clark,
 • Manitou,
 • Nissan (Unicarriers),
 • Toyota.

Nowe wózki widłowe na terenie miasta Warszawa i całego regionu oferujemy na dogodnych warunkach najmu krótko i długoterminowego – usługi najmu świadczymy w oparciu o autorskie programy, dzięki którym możemy jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby przedsiębiorstw reprezentujących poszczególne branże i gałęzie przemysłu. W asortymencie posiadamy również szeroki wybór rozwiązań na sprzedaż.

Klientów zainteresowanych wyborem nowych wózków widłowych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjaliści BiLift posiadają wiedzę i doświadczenie, na bazie których z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą w wyborze urządzenia techniki magazynowej, które najlepiej wpisze się w potrzeby danego środowiska pracy.