Wynajem, serwis i sprzedaż wózków widłowych i podestów nożycowych
Po co kupować? Lepiej wynajmować

adres:

ul. Róży 11, 05-090 Falenty Nowe, Polska

Używane wózki widłowe – Warszawa

Ofertę używanych wózków widłowych kierujemy w szczególności do Klientów z terenu miasta Warszawa oraz pozostałych miast w regionie. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane oczekiwania firm reprezentujących konkretne branże i gałęzie przemysłu.

Dlaczego warto wybrać wózki widłowe używane?

Wózki widłowe używane to odpowiedź  na potrzeby małych, średnich i dużych magazynów, centrów dystrybucji oraz placów składowych – wszelkich obiektów specjalizujących się w magazynowaniu i dystrybucji surowców, materiałów i towarów gotowych. Ich główną zaletą jest możliwość zamówienia urządzenia renomowanej marki w naprawdę przystępnej cenie. W przypadku oferty BiLift na używane wózki widłowe konkurencyjna cena idzie w parze z:wzorowym stanem technicznym urządzenia,
potwierdzoną historią użytkowania,
oryginalnym przebiegiem,
możliwością wykonania remontu/modernizacji zgodnie z indywidualnym zamówieniem.

Używane wózki widłowe – wynajem i sprzedaż

Starając się jak najlepiej odpowiadać na oczekiwania Klientów wózki widłowe używane na terenie miasta Warszawa i w okolicy oferujemy na dogodnych warunkach:

  • w ramach wynajmu krótkoterminowego,
  • w ramach wynajmu długoterminowego,
  • w ramach sprzedaży maszyn i urządzeń techniki magazynowej.

Dostarczamy zarówno pojedyncze urządzenia, jak i całe floty. Bogata i zróżnicowana asortymentowo oferta pozwala nam na budowę floty, która doskonale wpisze się w potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagającego środowiska pracy. Posiadamy używane wózki widłowe różniące się pod względem parametrów udźwigu i wysokości wznoszenia. Oferujemy rozwiązania dedykowane do pracy w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz.

Klientów zainteresowanych zakupem lub wynajmem używanych wózków widłowych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Zapoznaj się także z ofertą sprzedaży wózków widłowych!