Wynajem, serwis i sprzedaż wózków widłowych i podestów nożycowych
Po co kupować? Lepiej wynajmować

adres:

ul. Róży 11, 05-090 Falenty Nowe, Polska

Tergo URS zwycięzcą IFOY Award w 2015 R.

Branżową nagrodą International Forklift Truck of the Year 2015 Award w kategorii „wózek magazynowy roku” został uhonorowany wózek widłowy serii Tergo: URS produkcji UniCarriers, która jest również powszechnie znana pod marką Atlet.

URS należy do wózków magazynowych typu VNA wyposażonych w obrotową głowicę z przesuwaną karetką przeznaczonych do pracy w wąskich korytarzach, ale w odróżnieniu od swoich konkurentów jest o wiele bardziej wszechstronny, ponieważ może również pracować jak klasyczny wózek magazynowy typu Reach Truck! Dzięki temu wymiernie upraszczamy funkcjonowanie współczesnego magazynu, w którym dotychczas byliśmy zmuszeni korzystać z przynajmniej dwóch różnych rodzajów wózków, z których każdy ma swoje ograniczenia, przez co nie mogły pracować zamiennie. Dzisiaj, przy pomocy wózka URS, możemy ograniczyć liczebność potrzebnego sprzętu oraz personelu, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Tergo URS ma udźwig znamionowy 1500 kg i może podnieść na wysokość przeszło 10 m. Ponadto został wyposażony w bardzo precyzyjny układ sterowania jazdą i podnoszeniem z wieloma dodatkowymi czujnikami, które nieustannie monitorują i zabezpieczają jego pracę. Nie dziwi również doskonała ergonomia i komfort pracy operatora, które w przypadku urządzeń marki Atlet stały się już standardem i wzorem do naśladowania dla innych producentów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi – BiLift Polska.

Branżowe
Poprzedni wpis
Atlet UFW200 I 250 – wózki wielokierunkowe
Następny wpis
Wózki widłowe Manitou serii MI