Wynajem, serwis i sprzedaż wózków widłowych i podestów nożycowych
Po co kupować? Lepiej wynajmować

adres:

ul. Róży 11, 05-090 Falenty Nowe, Polska

Wózki magazynowe elektryczne – najlepsze rozwiązania dla zakładu pracy

W naszej ofercie znajdą Państwo wózki magazynowe elektryczne, przeznaczone dla szerokiego grona kontrahentów, reprezentujących różne branże i zakłady pracy. Wózki magazynowe elektryczne nadają się do wykorzystania w obiektach zamkniętych o różnej powierzchni i charakterze. Z powodzeniem zaopatrujemy w nie sklepy wielkopowierzchniowe i markety budowlane, magazyny, hale przemysłowe, przedsiębiorstwa produkcyjne oraz inne grupy kontrahentów.

Bezpieczne działanie, precyzyjne sterowanie oraz szereg dodatkowych funkcji czynią wózki magazynowe elektryczne jednymi z najchętniej wybieranych urządzeń do transportu ładunków. Oferujemy wózki o różnej wydajności pracy, sile napędu, punkcie ciężkości i udźwigu. Dysponujemy także wózkami wyposażonymi w dodatkowe udogodnienia i funkcje zwiększające komfort i ergonomię ich użytkowania. Chętnie pomożemy naszym Klientom dobrać najlepiej odpowiadający ich potrzebom i oczekiwaniom wózek magazynowy.

Wózki magazynowe elektryczne w naszej ofercie

Warto wybierać wózki magazynowe elektryczne jako formę wsparcia w czasie wykonywania codziennych obowiązków. Gwarantują szybki, kontrolowany i w pełni bezpieczny transport ładunków na krótszy i dłuższy dystans. Dzięki wykorzystaniu napędu elektrycznego wózki są przystosowane do pracy w pomieszczeniach zamkniętych, nie tworząc żadnego zagrożenia dla środowiska pracy lub operatora. Najważniejszy jest oczywiście fakt zwiększonej wydajności zakładu pracy – wózek magazynowy elektryczny z łatwością wykona najcięższe obowiązki szybko i sprawnie, odciążając pracowników fizycznych.

Oferowane przez nas wózki magazynowe elektryczne posiadają dedykowane certyfikaty zgodności (polskie, europejskie, ISO) oraz spełniają normy i przepisy UDT. Ich obsługa jest łatwa i intuicyjna, a przede wszystkim ergonomiczna. Wybrane warianty wózków magazynowych posiadają specjalne systemy wspomagające kierowanie, regulujące prędkość oraz przeciwdziałające wypadkom.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty wózków widłowych elektrycznych oraz do składania zamówień na wybrane modele. Naszym Klientom służymy fachowym doradztwem oraz profesjonalnym wsparciem przez cały czas trwania współpracy. Gwarantujemy przy tym konkurencyjne stawki, pełną dostępność naszego asortymentu oraz przejrzyste zasady współpracy. W naszej ofercie znajdą Państwo także inne kategorie wózków widłowych oraz urządzenia o odmiennej formie napędu, które również polecamy uwadze naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu już teraz!