Wynajem, serwis i sprzedaż wózków widłowych i podestów nożycowych
Po co kupować? Lepiej wynajmować

adres:

ul. Róży 11, 05-090 Falenty Nowe, Polska

Swiss Stocklin Group jest od 1934 roku ogólnoświatowym partnerem w zakresie innowacyjnych rozwiązań logistycznych w zakresie logistyki magazynowej. Stocklin to doświadczony integrator systemów intralogistycznych. W relacjach z klientem jest od samego planowania , poprzez wdrażanie , kończąc na dostawie kompletnych rozwiązań w zakresie logistyki magazynowej i automatycznego zarządzania magazynem. Produkty Stocklin są głównie wytwarzane we własnej fabryce w Laufen w Szwajcarii.

Firma specjalizuje się między innymi w zakresie przenośników palet do w pełni zautomatyzowanego magazynowania i pobierania, w wózkach magazynowych do wys. 6.3 metra, systemów WMS, układnicami wysokiego składu oraz pojazdach AGV.

Innowacyjne rozwiązania logistyczne Stocklin

Innowacyjne rozwiązania logistyczne Stocklin przyczyniają się do poprawy konkurencyjności i zapewnia klientom nowych możliwości w zakresie dostarczania produktów i obsługi klienta. Jednocześnie  Stocklin bezustannie rozwija nowe technologie związane z bezpieczeństwem, dowodem na to jest wyprodukowana pierwsza bateria na świecie litowo- jonowa do obszarów zagrożonych wybuchem. W efekcie powyższego firma Stocklin jest czołowym dostawcą rozwiązań logistycznych, którego wiedzy i doświadczeniu ufają przedsiębiorcy na całym świecie.

Interesują Cię innowacyjne rozwiązania logistyczne Stocklin? Chcesz sprawdzić, jak ich wdrożenie wpłynie na poprawę efektywności i konkurencyjności Twojej firmy? Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami logistycznymi z oferty Stocklin zachęcamy do kontaktu.