ręczne wózki paletoweulotka-clark-hpt-2

Ręczne wózki paletowe

Trudno wyobrazić sobie nowoczesny magazyn bez wózków widłowych czy paletowych. Jako wypożyczalnia takich maszyn, oferujemy Państwu modele pochodzące od uznanych producentów. Posiadana przez nas flota składa się z ponad 400 modeli, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi dokładnie takie urządzenia, jakich potrzebuje. Wózki paletowe to tylko jedna z naszych propozycji, ale warta szczególnej uwagi.

Produkcją wózków widłowych zajmuje się wiele firm na świecie. Jedną z nich jest Clark, która powstała w 1903 r., a która aktualnie wchodzi w skład grupy Young An. Lata projektowania i produkowania takich urządzeń sprawiły, że współcześnie firma cieszy się uznaniem na całym świecie. Wózki paletowe, jakie posiada w stałej ofercie, to produkty trwałe i niezawodne. Poszczególne modele różnią się opcjami, rozmiarami, przeznaczeniem i parametrami, ale do każdego oferowanego przez nas urządzenia, posiadamy niezbędne części, pozwalające na ich sprawne serwisowanie, bo ich dostępność gwarantuje producent.

Oferowane przez nas wózki paletowe firmy Clark wyróżniają się wśród innych produktów dostępnych na rynku pod wieloma względami. Poza wspomnianą dostępnością części zamiennych, nie można zapomnieć o 3-letniej gwarancji (z wykluczeniem części ulegających zużyciu) i akcesoriach, wśród których może przebierać każdy zainteresowany. Uwagę naszych klientów zwracamy również na konstrukcję wózka, która została zaprojektowana z myślą o użytkowniku – wózek posiada m.in. zawór bezpieczeństwa i wyprofilowane, ergonomiczne ramię sterujące.
Pomimo dynamicznie rosnącej roli wynajmu, sprzedaż jest wciąż w naszym kraju najbardziej powszechnych sposobem pozyskiwania maszyn i urządzeń...

Sprzedaż wózków widłowych

Współczesny serwis jest działalnością bardzo złożoną i wymagającą, na której spoczywa duża odpowiedzialność. Doskonale to rozumiemy, dlatego w naszej firmie tak dużo...

Serwis wózków widłowych

Zadzwoń lub napisz
Dowiedź się co mamy dla Ciebie
slider phone slider form