Wynajem, serwis i sprzedaż wózków widłowych i podestów nożycowych
Po co kupować? Lepiej wynajmować

adres:

ul. Róży 11, 05-090 Falenty Nowe, Polska

ATLET serii ERGO: AJN I ASN

Atlet serii Ergo: AJN i ASN – wózki widłowe, które w swojej kategorii potrafią więcej niż inne.

Seria Ergo należy do wózków magazynowych typu Stacker ze stojącym operatorem, który podobnie jak to ma miejsce np. w przypadku wózków typu Reach Truck jest osłonięty daszkiem spełniającym rolę osłony operatora. Wózki typu Stacker przeznaczone są do przewożenia i składowania towarów, i ładunków w magazynach, i innych pomieszczeniach o bardzo ograniczonej powierzchni i wysokości, gdzie za cenę zwiększonej powierzchni składowania jesteśmy zmuszeni mocno ograniczyć szerokość ciągów komunikacyjnych i korytarzy między regałami, co sprawia, że żaden inny wózek (oprócz wózka typu VNA) po prostu się nie zmieści. Ergo do takich warunków nadaje się idealnie! Nie dość, że jego korytarz pracy jest porównywalny nawet z o wiele mniejszymi Stacker’ami konkurencji, to może jeszcze podnosić na wysokość aż 6,75 m, żaden inny Stacker tego nie potrafi! Przy czym wciąż zachowuje stabilność i zapewnia pełne bezpieczeństwo, i komfort pracy operatora. Dzięki Ergo możemy zaoszczędzić sporo miejsca w magazynie i zamiast budować lub wynajmować kolejne pomieszczenia, wystarczy zwęzić dotychczasowe korytarze i ciągi komunikacyjne oraz podnieść wysokość regałów, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Ergo to pionierskie rozwiązanie firmy Atlet, które trafiło na rynek już w 1961 roku i jest wciąż najlepiej sprzedającą się serią. Dzięki wyjątkowej konstrukcji i zwartej budowie, Ergo wymaga mało miejsca do pracy, przy czym potrafi być bardzo wszechstronny i efektywnym narzędziem pracy, tanim w zakupie i późniejszej eksploatacji. W standardzie otrzymują Państwo wspomaganie kierownicy, boczną wymianę baterii na łożu rolkowym, silnik jazdy wykonany w technologii AC oraz doskonałą ergonomię i komfort pracy operatora, które w przypadku urządzeń marki Atlet stały się już standardem i wzorem do naśladowania dla innych producentów. Ale jeszcze bardziej interesujące są dodatkowe opcje wyposażenia dostępne na życzenie Klienta np. boczne ramiona podporowe montowane na stałe lub w razie konieczności opuszczane hydraulicznie, które poprawiają stabilność i udźwigi wózka przy ciężkich ładunkach podnoszonych powyżej 4 m, lub unoszone ramiona podporowe wideł, które umożliwiają przewożenie 2 palet jednocześnie, lub widły teleskopowane, ale w tym przypadku mechanicznie, które są nieporównywalnie tańsze i bardziej wytrzymałe, aniżeli ich hydrauliczne odpowiedniki, ale równie wygodne w sterowaniu. Oczywiście tych opcji jest sporo więcej, ale my ograniczyliśmy się do przedstawienia tych najczęściej wykorzystywanych.

W swojej 10-cio letniej już historii, BiLift Polska dostarczyła do swoich Klientów kilkadziesiąt wózków serii Ergo w różnych wersjach wyposażenia. Dodatkowo są one dostępne niemalże od ręki w naszej ofercie wynajmu krótkoterminowego, a zupełnie niedawno dostarczyliśmy 8 szt., w wersji AJN160 do naszego wieloletniego Klienta z Warszawy, który zastąpił starsze modele. Tym razem jest to wynajem długoterminowy w systemie Fair Rental (wynajem, który się wszystkim opłaca), który jest programem naszego autorstwa, dostępny wyłącznie w BiLift Polska. Wszystkich zainteresowanych Fair Rental’em i wózkami serii Ergo oraz korzyściami, jakie się z nimi wiążą prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem lub biurem.

Branżowe
Poprzedni wpis
Atlet UFS250 – na wynajmie w BiLift Polska
Następny wpis
Atlet UFW200 I 250 – wózki wielokierunkowe