Wynajem, serwis i sprzedaż wózków widłowych i podestów nożycowych
Po co kupować? Lepiej wynajmować

adres:

ul. Róży 11, 05-090 Falenty Nowe, Polska

Wózki widłowe Manitou serii MI

Nowa gama spalinowych wózków widłowych MANITOU serii MI, to doskonały przykład urządzenia zaprojektowanego i zbudowanego w oparciu o potrzeby i oczekiwania tradycyjnego użytkownika, dla którego najważniejsze są niezawodność i wygoda za przystępną cenę.

Nowe MI wyróżnia ponadto nowoczesny i niepowtarzalny styl (design), gdzie opływowe kształty i gładkie linie to zupełnie nowy styl w tej klasie wózków widłowych Manitou, jak mało komu udało się skutecznie połączyć w jedną całość sprowadzone i dopracowane przez lata tradycyjne (proste) rozwiązania techniczne ze współczesnymi potrzebami i oczekiwaniami użytkowników. Dzięki temu uzyskaliśmy nowoczesną konstrukcje, która zapewnia pełne bezpieczeństwo i duży komfort pracy dla operatora, która z całą pewnością przekłada się na jego wydajność pracy. Wszystkie wózki MANITOU serii MI zostały wyposażone w najwyższej jakości i uznane na rynku japońskie silniki i japońskie przekładnie typu powershift. Nowoczesna konstrukcja wózków MI zapewnia dodatkowo wygodny dostęp do ich podzespołów, co bardzo ułatwia i przyspiesza konserwację i ewentualne naprawy, dzięki temu oszczędzamy czas i Państwa pieniądze.
Wózki widłowe MANITOU serii MI są dostępne w wersji LPG i Diesel, w zakresie od 1500 do 3500 kg udźwigu, w sumie 12 różnych modeli. Manitou zapewnia również bardzo praktyczny i wygodny program finansowania ewentualnych zakupów Manitou Finanse oraz bardzo korzystny program serwisowy Mani Plus, umożliwiający wydłużenie gwarancji faktycznej do 4 lat.

Wszystkich zainteresowanych wózkiem widłowym firmy MANITOU serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi – BiLift Polska.

BiLift Polska
Poprzedni wpis
Tergo URS zwycięzcą IFOY Award w 2015 R.
Następny wpis
IFOY 2015 – CLARK zostaje nominowany